o Mnie

Dlaczego Black Swan?

Czarny łabędź żywi się pędami i liśćmi roślin wodnych, na lądzie również trawą i ziołami. Najzdrowsze zwierzę na świecie i z tego powodu uznawany był za luksusowe pożywienie. Dziś chroniony. Z ciekawostek – nawet w hodowli łabędzie czarne żywi się zielonkami, nasionami zbóż. Podczas dorastania młodych podaje się otręby pszenne, płatki owsiane, zielonki, starte warzywa i owoce. Nie wolno podawać wysokobiałkowych mieszanek.

Odnowa zdrowia Bielsko-Biała
bioplazm Bielsko-Biała
BlacK Swan Odnowa zdrowia
akupunktura
Janusz Napieralski
o mnie

mgr inż. Janusz Napieralski

Czarne łabędzie wiedzą jak o siebie zadbać. Każdego, kto przychodzi do mojego gabinetu zachęcam do tego samego. Od wielu lat cały czas poszerzam swoją wiedzę aby móc na ogranizm człowieka patrzyć holistycznie. 

Jestem certyfikowanym terapeutą z zakresu diagnozy stanu organizmu przyrządami nowoczesnej diagnostyki m.in. Bioplasm NLS, certyfikowanym Hirudoterapeutą, posiadam uprawnienia zielarskie  (kurs zielarski 2 i 3 stopnia). Za najcenniejsze uważam swoje wieloletnie doświadczenie w ratowaniu i odnowy zdrowia oraz w szeroko rozumianej profilaktyce prozdrowotnej również przy użyciu metod tradycyjnej medycyny chińskiej (akupunktury i akupresury).

Zachęcam do zapoznania się z opiniami moich klientów. Zakres Zabiegów znajdziecie Państwo tutaj

moje certyfikaty