Bioplasm NLS diagnoza i profilaktyka

Janusz Napieralski
o mnie

Jak wygląda wizyta?

Wizyta składa się z:

  • skanowanie Twoje organizmu,
  • interpretacji wyników
  • omówienia suplementów i produktów, ich dawkowania i innych wskazać, które pozwolą Ci powrócić do pełnego zdrowia.
  • trwa 1,5-2,0 godzin.

Wizyta trwa od 1,5 do 2 godzin.

Urządzenie na którym pracuje posiada atest, a ja jako profesjonalny diagnosta – imienny certyfikat potwierdzający umiejętności posługiwania się bioplazm NLS.

 

Dlaczego wybrałem Bioplasm NLS?

Bioplasm NLS daje bardzo precyzyjne wyniki, nie tylko informuje o zmianach w organizmie ale także o rodzaju tych zmian. Pokazuje także patogeny, które szkodzą nam i powodują choroby. Tą wiedzę uzyskujemy szybko, nie ma potrzeby wykonywania wielu badań. Po skanowaniu mam pełny obraz stanu zdrowia. Jak na dłoni widać, że jeden problem wywołuje kolejny i tak tworzy się domino. Nie wystarczy usunąć ostatniego objawu ale należy dotrzeć do przyczyny. 

diagnostyka bioplasm NSL
bioplasm NLS Bielsko-Biala
diagnostyka biomlasm NLS
badanie bioplasm NSL

Czego między innymi możesz się dowiedzieć w czasie wizyty?

Czy i jakie zapalenia toczą się w Twoim organizmie, z czego wynikają?
W jakiej kondycji są Twoje pojedyncze organy i układy narządów jaka jest tego przyczyna ?
Z czego biorą się niewyjaśnione  kłopoty ze zdrowiem czy samopoczuciem?
Czy Twoje ciało nie służy za dom nieproszonym gościom-pasożytom?
Czy są alergie, jakie i na jakim podłożu?
Jakie predyspozycje zdrowotne ma Twój organizm i jak dbać o niego profilaktycznie, aby nie dopuścić do poważniejszych problemów zdrowotnych?
Jakich Witamin i mikroelementów brakuje w organizmie i czym się to objawia?
 

Co to jest Bioplasm NLS?

Urządzenie Bioplasm NLS jest nielinearnym systemem scanowania organizmu. Wykorzystuje zaawansowaną analizę spektroskopową,  kwantową, akustyczną. Nowoczesne badania biopola dowiodły, że istnieją specyficzne częstotliwości (wirowe pole magnetyczne) wokół systemów biologicznych. Ludzie wykorzystywali tę wiedzę opartą o tradycję a nie naukowe dowody,  już w starożytnych dyscyplinach m.in. w tradycji medycyny chińskiej. Zasady urządzenia NLS mają swoje korzenie w biorezonansowych badaniach, które rozpoczęto w 1950 roku przez naukowców z USA i Rosji. Baza danych NLS posiada informacje pochodzące z analizy zdrowia i leczenia ponad 100 tysięcy pacjentów z ponad 1000 przypadkami zdrowotnymi…
 

Czym Bioplasm NLS różni się od innych urządzeń? 

NLS jest za urządzeniem wykorzystującym biologiczne sprzężenie zwrotne i najbardziej znaczącą różnicą jest metoda, w której diagnoza jest prowadzona. Niektóre urządzenia pracują przy częstotliwościach radiowych, inne zbierają informacje z impulsów i wilgoci obecnej w skórze. NLS, opera się o funkcje w dziedzinie przetwarzania informacji w polu elektromagnetycznym, a jednocześnie o inne metody analizy.
NLS został zaprojektowany, aby zapewnić najbardziej dokładne wyniki diagnostyczne, ponieważ skupia się na receptorach w mózgu. Każda zmiana na poziomie komórkowym zostanie wykryta 
i
zidentyfikowana
. Korzystając z tego urządzenia otrzymujecie Państwo u certyfikowanego specjalisty informacje które zawierają w sobie szereg wskaźników i wizyt profilaktyczno – diagnostycznych
 NLS nie działają na odległość. Analiza ma 85% -95% dokładności. Większość urządzeń biofeedback działa na podobnej zasadzie.
 

Ile kosztuje wizyta?

Cena pierwszej wizyty z pełnym skanowaniem, interpretacja i doradztwem kosztuje 350 zł.
Przez poniższy formularz możesz się zapisać już teraz! Skontaktuję się z Tobą w celu potwierdzenia zaproponowanego terminu.