Bioplasm NLS diagnoza i profilaktyka

O SYSTEMIE NLS
Urządzenie Bioplasm NLS jest nielinearnym systemem scanowania organizmu. Wykorzystuje zaawansowaną analizę spektroskopową,  kwantową, akustyczną. Nowoczesne badania biopola dowiodły, że istnieją specyficzne częstotliwości (wirowe pole magnetyczne) wokół systemów biologicznych.
Ludzie wykorzystywali tę wiedzę opartą o tradycję a nie naukowe dowody,  już w starożytnych dyscyplinach m.in. w tradycji medycyny chińskiej. Zasady urządzenia NLS mają swoje korzenie w biorezonansowych badaniach, które rozpoczęto w 1950 roku przez naukowców z USA i Rosji. Baza danych NLS posiada informacje pochodzące z analizy zdrowia i leczenia ponad 100 tysięcy pacjentów z ponad 1000 przypadkami zdrowotnymi… Jak Bioplasm NLS różni się od innych urządzeń? NLS jest za urządzeniem wykorzystującym biologiczne sprzężenie zwrotne i najbardziej znaczącą różnicą jest metoda, w której diagnoza jest prowadzona. Niektóre urządzenia pracują przy częstotliwościach radiowych, inne zbierają informacje z impulsów i wilgoci obecnej w skórze. NLS, opera się o funkcje w dziedzinie przetwarzania informacji w polu elektromagnetycznym, a jednocześnie o inne metody analizy.
NLS został zaprojektowany, aby zapewnić najbardziej dokładne wyniki diagnostyczne, ponieważ skupia się na receptorach w mózgu. Każda zmiana na poziomie komórkowym zostanie wykryta 
i zidentyfikowana. Korzystając z tego urządzenia otrzymujecie Państwo u certyfikowanego specjalisty informacje które zawierają w sobie szereg wskaźników i wizyt profilaktyczno – diagnostycznych
 NLS nie działają na odległość. Analiza ma 85% -95% dokładności. unnamed3
Większość urządzeń biofeedback działa na podobnej zasadzie.
DIAGNOZOWANIE
Czego między innymi możesz się dowiedzieć w czasie wizyty?
Czy i jakie zapalenia toczą się w Twoim organizmie, z czego wynikają?
W jakiej kondycji są Twoje pojedyncze organy i układy narządów jaka jest tego przyczyna ?
Z czego biorą się niewyjaśnione  kłopoty ze zdrowiem czy samopoczuciem?
Czy Twoje ciało nie służy za dom nieproszonym gościom-pasożytom?
Czy są alergie, jakie i na jakim podłożu?
Jakie predyspozycje zdrowotne ma Twój organizm i jak dbać o niego profilaktycznie, aby nie dopuścić do poważniejszych problemów zdrowotnych?
Jakich Witamin i mikroelementów brakuje w organizmie i czym się to objawia?
Scanowanie i interpretacja oraz indywidualne doradztwo suplementacyjne trwa 1,5-2,0 godzin.
Cena 200zł.
Zapisy mail: 0dnowazdrowiablackswan@gmail.com

Urządzenie ma atest a terapeuta imienny certyfikat potwierdzający umiejętności posługiwania się nim.