Żel aloesowy

Akupunktura to jedna z najstarszych metod leczenia, która rozwinęła się w Chinach ponad 5000 lat temu. W dzisiejszych czasach akupunktura jest znana i praktykowana przez lekarzy na całym świecie. Akupunktura jako jedna z nielicznych naturalnych metod leczenia znalazła swoje miejsce w medycynie akademickiej. Światowa Organizacja Zdrowia( WHO) uznała akupunkturę jako metodę leczenia skuteczną w ponad 140 chorobach.

żel aloesowy
Aloe Vera Juice żel  ma wiele funkcji ochrony zdrowia, poprzez stosowanie doustne i zewnętrzne. Stwarza warunki dla gładkości, nawilżania i wybielania skóry, zapobiega suchości skóry i regeneruje szkody spowodowane przez promieniowanie słoneczne, zmniejsza stan zapalny, ból stóp, przyspiesza gojenie się ran i oparzeń, trądzik, po ukąszenia owadów, oraz zapobiega i ogranicza powstawanie blizn.
 
Kwas hialuronowy poprawia zdolność zatrzymywania wody w skórze, nawilża skórę przedłużając jej młodość oraz pobudza krążenie.
 
Beta-glukan – może skutecznie penetrować skórę, stymulując produkcję kolagenu, wspiera regeneracje skóry, wygładzają zmarszczki, daje skuteczny opór przeciwko ultra- fioletom i chroni komórki skóry.
 
Alantoina- chemiczna rafinacja, alantoina jest powszechnie używana w dziedzinie medycyny, w kosmetyce i rolnictwie. Posiada funkcję sterylizacji, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Produkt ten pozwala skórze do zatrzymywania wody, wilgoci i miękkości, a jednocześnie posiada funkcje fizjologiczne, aby stymulować wzrost komórek, przyspiesza gojenie się ran, przez zmiękczanie keratyny, itp. , co sprawia, że produkt alantoina skutecznie pomaga w regeneracji skóry i jest dobry jako anty-wrzód.
 
Monopotas glicyryzan jest uzyskiwany z lukrecji, który w naturalny sposób spełnia funkcję antybakteryjne, przeciwzapalne, detoksykacyjne, antyalergiczne dezodorantu oraz działa bez efektów ubocznych. Ten produkt zapobiega podrażnieniu i alergii na działania substancji chemicznych na organizm, likwiduje oraz hamuje powstawania piegów i chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym.
Główne składniki: Żel Aloe Vera, Aloe Vera Juice, kwas hialuronowy, beta-glukan, alantoiny i glicyryzanu dipotasu.