Aplikatory Wieloigłowe

Rozwijamy się dla Was. Uzyskaliśmy Certyfikat w zakresie metodyki stosowania Apliaktorów Lyapko w „Powierzchniowej Terapii Igłowej” Co to takiego?

UNIKATY

Nie istnieją inne, analogiczne produkty do aplikatorów wieloigłowych doktora Nikoiaya Lyapko. Aplikatory nazywane często urządzeniami do reflekso­terapii lub urządzeniami do terapii odruchowej, mobilizują naturalne możliwości organizmu. Nie mają sobie równych pod względem wielokierunkowości efektywności, skuteczności i siły oddziaływania. Stymulują wypracowywanie naturalnych substancji leczniczych, które w niezbędnych dawkach fizjo­logicznych jest w stanie wytworzyć sam organizm, kompensują niewystarczającą aktywność ruchową.

Aplikatory wieloigłowe dr N.Lyapko – to ponad 40 produktów w postaci wałków, pasów i elastycznych mat rehabilitacyjnych z zamocowanymi na nich igłami, wykonanymi z niezbędnych dla organizmu metali: cynku, miedzi, żelaza, niklu i srebra. Stosując je na określone części ciała oddziałujemy poprzez określone aktywne punkty biologiczne na odpowiadające im narządy wewnętrzne. Masaż aplikatorami (statyczny i dynamiczny) powoduje umiarkowane drażnienie zakończeń nerwowych, skupionych na skórze, mięśniach i innych tkankach, a za ich pośrednictwem – pni nerwowych, odbudowując regulację nerwową w organizmie. Następuje też znaczna poprawa krążenia krwi i limfy, wskutek czego rozgrzewa się ciało oraz mięśnie, co w efekcie skutecznie je rozluźnia. Aplikatory nie tylko walczą z bólem, ale usuwają też jego przyczynę. Są doskonałym środkiem usuwającym nadmierne napięcie nerwowe oraz stres.

WYBRANE MOŻLIWOŚCI APLIKATORÓW

ZDROWOTNE

 •  usuwają bóle kręgosłupa, stawów, mięśni oraz bóle głowy;
 • skracają okres powrotu do zdrowia po urazach, złamaniach, operacjach;
 • wspomagają rehabilitację po przebytych udarach i wylewach;
 • pomagają w leczeniu i profilaktyce schorzeń układów; nerwowego, pokarmowego, sercowo-naczyniowego i oddechowego;
 • wspomagają rehabilitację Mózgowego Porażenia Dziecięcego;
 • znajduje zastosowanie w schorzeniach  objawach takich jak: artroza, ból mięśni, ból w okolicy lędźwi, ból okolicy szyi, bóle lędźwiowe u kobiet w ciąży, hipotonia, nadciśnienie, osteochondroza, osteoporoza, poparzenia słoneczne, w okulistyce, zapalenie stawów
 • wspomagają rozwój dziecka

KOSMETYCZNE

 • pomagają kształtować piękny owal twarzy, podnoszą drugi podbródek i wywołują efekt liftingu;
 • skuteczne w walce ze zmarszczkami mimicznymi, poprawiają sprężystość i elastyczność skóry;
 • usuwają tkankę tłuszczową i cellulit, wyszczuplają i korygują figurę;
 • pozwalają na szybszą regenerację organizmu po dużych obciążeniach fizycznych;
 • zwiększają wydolność, sprawność ruchową i wytrzymałość
 • usuwają napięcia nerwowe i stres

NAJPOWSZECHNIEJSZE z 40 aplikatorów

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Wałek uniwersalny M” 3,5

Dzięki optymalnym rozmiarom powierzchni roboczej i małym odstępom między igłami, może być stosowany przez osoby ze wszystkich grup wiekowych beż ograniczeń. Przeznaczony jest do wykonywania masażu na różne części ciała, ale najwygodniejsze jest posługiwanie się nim na odcin­kach z małymi promieniami krzywizny: plecy, barki, szyja, głowa, stawy, zewnętrzna część stopy, ręce i nogi. Może być stosowany do masażu twarzy oraz dekoltu.

Czas zabiegu: ok. 7-10 min. na każdą masowaną część ciała

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Mata duża” 7,0

Jest to największa mata rehabilitacyjna z igłami ze wszystkich aplikatorów. Polecana do masażu pleców w profila­ktyce i w kompleksowej terapii chorób oraz uszkodzeń aparatu ruchowego, takich jak objawy rwy kulszowej. bar­kowej, udowej, dyskopatie, wypukliny i przepukliny krążka międzykręgowego, zmiany zwyrodnieniowe, stany po­urazowe, mięśniobóle, skrzywienia kręgosłupa i wiele innych), jako dywanik pod nogi (najlepiej w pozycji siedzącej), do leżenia na brzuchu (w przypadkach profilaktyki i w kompleksowej terapii chorób układu trawienia).

Czas zabiegu: ok. 20-30 min

źródło oficjalne informacje firmy Lyapko

Zapraszamy na zabiegi i do zakupu wybranych aplikatorów w cenach ustalanych przez producenta na rynek polski.

Leave a Comment