o nas

Dlaczego BlackSwan… ??? Kto pyta, nie błądzi 🙂

Czarny łabędź żywi się pędami i liśćmi roślin wodnych, na lądzie również trawą i ziołami. Najzdrowsze zwierzę na świecie i z tego powodu uznawany był za luksusowe pożywienie. Dziś chroniony. Z ciekawostek – nawet w hodowli łabędzie czarne żywi się zielonkami, nasionami zbóż. Podczas dorastania młodych podaje się otręby pszenne, płatki owsiane, zielonki, starte warzywa i owoce. Nie wolno podawać wysokobiałkowych mieszanek.

Z tego zaczerpnęliśmy inspirację do wieloletnich już działań na rzecz Odnowy Zdrowia…

Główną postacią Odnowy Zdrowia Black Swan jest

mgr inż. Janusz Napieralski –  certyfikowany terapeuta z zakresie diagnozy stanu organizmu przyrządami nowoczesnej diagnostyki m.in. Bioplasm NLS, Certyfikowany Hirudoterapeuta, osoba z wiedzą (uprawnienia zielarskie – kurs zielarski 2 i 3 stopnia) i doświadczeniem nie do przecenienia w zakresie ratowania i odnowy zdrowia oraz szeroko rozumianej profilaktyki prozdrowotnej również przy użyciu metod tradycyjnej medycyny chińskiej (Akupuktura, Akupresura)

Doświadczenie potwierdzone opiniami Klientów pozwala cieszyć się efektami pracy – zdanie tych co zechcieli się nim podzielić znajdziecie Pańtwo na naszym Facebooku